שירות VIP לחברות

צמיגי מטלון הינו מוסך שירות ותיק ובעל שם, אשר מציב סטנדרט חדש וייחודי בענף הצמיגים.

צמיגי מטלון מקדישה מאמצים רבים במתן שירות ייחודי לקציני בטיחות בתעבורה ולחברות להן צי רכבים בבעלות פרטית או בהסדר עם חברות הליסינג השונות.

מתוך מחשבה עמוקה לצרכי חברות בעלות ציי רכבים גדול – פיתחנו קונספט ייחודי, המציג שירות VIP לקציני בטיחות בתעבורה האמונים על הרכבים. אנו מציעים טיפול בכל הרכבים שבאחריותכם, תחת קורת גג אחת, ברמת שירות גבוהה ובזמן מינימלי – והכל במחירים תחרותיים וידועים מראש. בנוסף, אנו מציגים בפניכם את האפשרות לקבלת שירות בפריסה ארצית וכן, שירותי חילוץ בפתח תקווה.

במוסך ניתנים שירותים לטיפול כולל למערך הצמיגים של הרכב – תיקון ומכירת צמיגים, תיקון, שיחזור ומכירת חיישנים ,כיוון פרונט, תיקון ומכירת ג’נטים.

המוסך משתרע על פני שטח של דונם, בפתח תקווה ומעסיק 10 עובדים מקצועיים ומהירים, שמאפשרים לכם, קציני הבטיחות, או לעובדים המגיעים עם רכב החברה – לצאת ‘חדשים’ לדרך במינימום זמן ומקסימום בטיחות!

DANI-matalon

אני מתחייב להוריד מקציני הבטיחות שבוחרים לעבוד איתי נטל ודאגה, לעבוד בשקיפות מלאה ובהגינות.

צמיגי מטלון מטפלת מזה 13 שנים בנאמנות ברכבי חברה וברכבים פרטיים ונותנת שירות מדי יום ללמעלה מ 100 מכוניות, תוך יעילות מקסימלית, וסטנדרט עבודה מחמיר!

אנו בצמיגי מטלון, דואגים להישאר מובילים טכנולוגית – ברשותנו הציוד הטכני החדשני והמוביל בעולם, ואנו עוברים הדרכות תכופות על מנת להיות מעודכנים במגמות השוק המתחדשות ולהיות חלוצים בתחומינו ברמת המקצועיות.

דניאל לוי – המייסד והבעלים של צמיגי מטלון

בעל מוניטין של למעלה מ 30 שנים בתחום הצמיגים בישראל.

לוי מוכר ומוערך בענף, בשל הסטנדרטים הבלתי מתפשרים של עבודה, מקצועיות, ידע רב בתקנות ובחוקים ומעל לכל – אמינות.
פרטי יצירת קשר:

טלפון: 0722-657-598

מייל: contact@matalon-tires.com

כתובת: ז’בוטינסקי 65 פתח תקווה

חיישנים

חברת צמיגי מטלון הינה חלוצה בתחום מתן שירות מלא ומקיף לחיישני לחץ אוויר לניתור אוויר בצמיגים. שמנו לעצמינו מטרה להתמקצע ולהוביל בתחום מערכות TPMS  – שהחל מהשנה מותקנים בכל הרכבים החדשים. חברת צמיגי מטלון הוכשרה ועברה הדרכות מקצועיות בתחום, על מנת ללמוד את הנושא החדש לפרטי פרטים. מדובר במערכת חדשנית ויקרה, ומכאן החשיבות הרבה לרמת המקצועיות הגבוהה אליה אנו מחויבים.

בצמיגי מטלון ניתן שירות של: תיקון חיישנים, מכירת חיישנים חדשים, שחזור חיישנים.

מילוי חנקן בצמיגים 

באמצעות מכונה ייחודית וחדשנית, אנו ממלאים חנקן בצמיגי הרכב. לחנקן תכונות אשר חוסכות כסף ומשפרות את ביצועי הרכב : חיסכון של 6%-10% בצריכת דלק, שחיקה מופחתת, שמירה על לחץ אוויר . הגברת האחיזה בכביש.

צמיגים

צמיגי מטלון הינה חברה בבעלות פרטית בעלת יחסי עבודה עם כל יבואני הצמיגים. במוסך מלאי של אלפי צמיגים. אנו מחזיקים צמיגים לכל המידות הנפוצות של הרכבים, וכן במידות ייחודיות. מלאי הצמיגים הוא מכל היבואנים ושל כל החברות. בנוסף, החברה מבצעת ייבוא אישי של צמיגים.

ג’נטים

צמיגי מטלון מוכרת מערכות ג’נטים חדשים, ברזל ומגנזיום, של מיטב היצרנים. אנו מתמחים בתיקון ג’נטים – יישור וצביעה ברמת איכות מדויקת וגבוהה מאוד. בנוסף, במקום מאות ג’נטים משומשים למגוון רכבים שונה.

כיוון פרונט

מכונת כיוון הפרונט המשוכללת בעולם של  Hanter ועובדים מיומנים, היודעים לפענח היטב את הנתונים, מאפשרת לנו בצמיגי מטלון, להוציא רכבים עם נתונים מדויקים!

שירות בפריסה ארצית

חברת צמיגי מטלון, מספקת לרכבי חברה שבהסדר, שירות בפריסה ארצית – בצמיגיות שבהסדר מקרית שמונה ועד אילת. שירות זה מאפשר לקציני הבטיחות, וכן לעובדים עם רכב חברה – להיכנס לצמיגיות שונות ברחבי הארץ ולקבל שירות – לא רק בפתח תקווה.

שירותי חילוץ בפתח תקווה

שירותי חילוץ לרכבים תקורים, שהנהג או הנהגת מתקשים להחליף צמיג, או במקרה של ריבוי צמיגים פגועים. אנו מגיעים לחלץ את הרכב, מחליפים את הצמיג ומובילים את הרכב למוסך.

הסדרים עם חברות ליסינג

אוויס, פריים ליס, אלדן, אלבר, לובינסקי טרייד, כלמוביל, ליסקאר, קל-אוטו, פסיפיק, חן חסון ליסינג, lease4u, אופרייטליס, טרייד מוביל, בלו סקאי,  באדג’ט, יורודרייב, דביס, גלי ליסינג, איילון, יוניברסל משאיות, קבוצת שלמה ? ועוד!

בין לקוחותינו

AIG ביטוח ישיר בזק בינלאומי,  Ecifedex, זירוקס, מלמ.

שעות פעילות לחברות ליסינג:

ימי א-ה: 08:00 – 16:00
ימי ו: 08:00 – 11:00

לפרטים ומידע נוסף חייגו: 0722-657-598, או השאירו פרטיכם בטופס המצורף


    [honeypot matalon-t-hp]