דברים שחשוב לדעת

כללי נהיגה בטוחה כשחוזרים לבית הספר

חודש ספטמבר הוא סימן להתחלות חדשות, למידה והתבגרות. זהו החודש בו הילדים חוזרים לבית הספר ויוצאים חזרה למדרכות, מעברי החציה ולעיתים גם לכביש.
קרא עוד>>>

חסכון בהוצאות הרכב – חנקן בצמיגים

חנקן (סמל כימי N), הינו גז חסר ריח, צבע או טעם, המהווה כ-78% מהאוויר שאנו נושמים. החנקן, בעל סיבולת חזקה יותר להתמודדות עם שינויים אטמוספריים. על כן הינו גז יציב יותר גם בשינויי טמפרטורות.
קרא עוד>>>

המדריך השלם לטיפול בחיישנים

לחץ האוויר בצמיג הינו אחד האלמנטים הקריטיים המבטיחים כי הצמיג עובד כראוי. צמיג אשר לחץ האוויר בו אינו תואם את הגדרות היצרן המומלצות…
קרא עוד>>>

הונטיל, השסתום וכל מה שביניהם

השסתום, ה”צ’ופצ’יק” שממנו אנו ממלאים אוויר בצמיג. חשבת פעם כמה הוא חשוב? כמה שהאיכות שלו, אופן הרכבתו והתאמתו ללחץ בתוך הצמיג יכולה להשפיע על בטיחותך.
קרא עוד>>>

המדריך השלם לנסיעת חורף

הצמיגים אחראים על הקשר שלנו לכביש בחורף, כשהכביש רטוב חשוב עוד יותר להקפיד על תקינות הצמיג!
קרא עוד>>>

המדריך השלם לנהיגה בטיול

החום, הילדים ברכב, רכב עמוס מטען, ונסיעות ארוכות – מחייבים אותנו להיערך!!! חשוב מאוד לבדוק את הרכב ולהכין אותו לנסיעה, ובנוסף, לאמץ “נוהל נהיגת קיץ”.
קרא עוד>>>

כל הסודות שיעזרו לכם לשמור על הצמיגים שלכם!

בדרך כלל הנתונים הללו ממש לא מעניינים אותנו (אלא אם אנחנו חובבי רכבים, ספורט מוטורי או נהיגת שטח) ואנחנו נזכרים בצמיגים רק כשיש פנצ’ר, תקלה במערכת ההיגוי, או כשפוסלים את הצמיגים בטסט.
קרא עוד>>>

כך תזהו צמיג שחוק

הצמיגים הם הקשר שלנו עם הכביש, ולכן החשיבות הרבה של דאגה לתקינות שלהם. התקינות שלהם – היא הבטיחות שלנו! אבל איך אנחנו יודעים שהצמיגים בטוחים?…
קרא עוד>>>

איך לבחור צמיג חדש

הגיע זמן להחליף צמיג – איך עושים את זה? כיצד תדעו איזה צמיג לקנות? איזה צמיג מתאים לרכב שלך? קודם כל בדקו ברישיון הרכב את מידות הצמיג המתאימות…
קרא עוד>>>

השפעות מזג האוויר על צמיגי הרכב

אם מותקנת לכם ברכב מערכת לניתור לחץ האוויר בצמיגים (TPMS), אז אתם בטח מכירים את הנורה שנדלקת לכם המורה על לחץ אוויר לא תקין בצמיגים.
קרא עוד>>>