לקוחות ממליצים עלינו

פניתי לצורך החלפת צמיגים. המחיר מעל הסביר – השירות והיחס מעולה.

תודה!

בנימין
שמי יוסי, כמי שמשתתף בפעילות מוטורית ונזקק לתחלופת צמיגים הן חדשים (פעם בשלושה חודשים – לכל אחד מהרכבים) וצמיגים משומשים לצורך פעילות דריפטים, יכול רק לאמר שאין כמו המקום של דני. השרות שלו ושל צוות העובדים, הרצון לעזור, הזמינות שלהם, המחירים התחרותיים. כל זה מאפשר לי להיות רגוע בגזרת הצמיגים.. כל מי שרק יפנה לדני יקבל מענה ובנוסף לטיפול המקצועי יקבל בונוס – חיוך שלו שיגרום לך לחייך..
יוסי ברוך
המלצה מאלבר“שלום לכולם אני מפקח על כמות די גדולה של צמיגיות ופרונטים בכל רחבי הארץ לצערי הרב רובם לא מקצועיים ולא אמינים אני יכול לומר לכם שהטובים נספרים על יד אחת ופה אני יכול לומר בפה מלא כי צמיגי מטלון בפתח תקווה צמיגיה אמינה מקצועית ואף שמח אני שאני עובד עימה כל חוות דעת אני מקבל בעצימת עיניים כל הכבוד שאפו יושר אמינות ומקצועיות לא מקבלים בסופר תודה רבה על הזכות להיות מטופל בידיכם אנחנו בטוחים 🙂 “
אופיר אביטל, מפקח צמיגים ארצי של חברת אלבר
אלעד-הדרשירות מדהים צמיג נדיר והשיגו לי אותו מיד!
פניתי לבית העסק להחליף צמיגים באוטו שלי ויש לי מידה קשה להשגה באינפיניטי ספורט שלי,
הייתי גם בטוח שישחילו לי מחיר והאמת נתנו מחיר יותר טוב מהאחרים, קיבלו אותי בשעה שאמרו ולא המתנתי יותר מ 20 דק’ עד שהאוטו היה מוכן, תודה!!!
אלעד הדר
המלצה משלמה sixtצמיגי מטלון מספקת לנו שירות לאורך שנים רבות תוך הקפדה על מקצועיות ושירות איכותי.


שלמה SIXT
אני מחזיק 2 רכבים, מבצע כבר 8 שנים את החלפת הצמיגים ואיזון הגלגלים והפרונט רק בצמיגי מטלון. פנצ’רייה מרווחת, צוות עובדים גדול ויעיל , חדר המתנה נוח ומפנק , טיפול יעיל ומקצועי , מבצע רק מה שצריך, לא מנסה “לדחוף ולהעמיס הוצאות”, מחירים נוחים מאוד, מומלץ בחום !!!. לדעתי כל לקוח שנכנס לצמיגי מטלון, ישאר לקוח של המוסך לעד.
אייל
המלצה מAVISחברת מטלון מספקת שירותים לרכבי הליסינג וההשכרה של חברת אוויס.
אנו מודים לצמיגי מטלון על השירות והמקצועיות אשר עומדים בכל דרישות אוויס.
ג'ורג' דהן, בוחן צמיגים באוויס

לפרטים ומידע נוסף חייגו: 0722-657-598, או השאירו פרטיכם בטופס המצורף


    [honeypot matalon-t-hp]